6e klasse 09

Datum Thuis Uit Uitslag
06-06-2022 TOGB 5 (zon) VEP 6 (zon) 3 - 0
29-05-2022 RVC '33 5 (zon) VEP 6 (zon) 3 - 6
29-05-2022 VEP 5 (zon) TOGB 5 (zon) 2 - 2
29-05-2022 VV Haastrecht 3 (zon) ESTO 6 (zon) 4 - 3
29-05-2022 Cabauw 3 (zon) Alphense Boys 2 (zon) 4 - 6
22-05-2022 TOGB 5 (zon) RVC '33 5 (zon) 2 - 2
22-05-2022 VEP 5 (zon) GSV 2 (zon) 2 - 3
22-05-2022 VV Haastrecht 3 (zon) Woerden 4 (zon) 5 - 3
22-05-2022 Cabauw 3 (zon) VEP 6 (zon) 2 - 11
15-05-2022 ESTO 6 (zon) Alphense Boys 2 (zon) 3 - 8
15-05-2022 Woerden 4 (zon) VEP 5 (zon) 3 - 4
15-05-2022 GSV 2 (zon) VEP 6 (zon) 1 - 6
15-05-2022 Cabauw 3 (zon) VV Haastrecht 3 (zon) 2 - 6
08-05-2022 VEP 6 (zon) GSV 2 (zon) 8 - 3
08-05-2022 RVC '33 5 (zon) ESTO 6 (zon) 0 - 2
01-05-2022 RVC '33 5 (zon) VV Haastrecht 3 (zon) 2 - 3
01-05-2022 ESTO 6 (zon) TOGB 5 (zon) 3 - 0
01-05-2022 Alphense Boys 2 (zon) VEP 6 (zon) 1 - 0
24-04-2022 TOGB 5 (zon) ESTO 6 (zon) 1 - 6
24-04-2022 VEP 5 (zon) RVC '33 5 (zon) 1 - 1
24-04-2022 Alphense Boys 2 (zon) Woerden 4 (zon) 10 - 1
24-04-2022 Cabauw 3 (zon) GSV 2 (zon) 4 - 0
18-04-2022 VEP 5 (zon) VEP 6 (zon) 4 - 3
10-04-2022 ESTO 6 (zon) VEP 5 (zon) 3 - 2
10-04-2022 VEP 6 (zon) Alphense Boys 2 (zon) 0 - 2
10-04-2022 Woerden 4 (zon) Cabauw 3 (zon) 2 - 2
10-04-2022 GSV 2 (zon) TOGB 5 (zon) 2 - 4
03-04-2022 Woerden 4 (zon) RVC '33 5 (zon) 2 - 3
03-04-2022 VV Haastrecht 3 (zon) GSV 2 (zon) 12 - 2
03-04-2022 Cabauw 3 (zon) VEP 5 (zon) 0 - 8
27-03-2022 GSV 2 (zon) Woerden 4 (zon) 4 - 3
27-03-2022 RVC '33 5 (zon) Cabauw 3 (zon) 3 - 3
27-03-2022 VEP 5 (zon) VV Haastrecht 3 (zon) 4 - 3
27-03-2022 VEP 6 (zon) ESTO 6 (zon) 0 - 5
27-03-2022 Alphense Boys 2 (zon) TOGB 5 (zon) 5 - 1
20-03-2022 GSV 2 (zon) RVC '33 5 (zon) 1 - 2
20-03-2022 Woerden 4 (zon) ESTO 6 (zon) 1 - 3
20-03-2022 VV Haastrecht 3 (zon) Alphense Boys 2 (zon) 3 - 1
13-03-2022 ESTO 6 (zon) Cabauw 3 (zon) 2 - 1
13-03-2022 TOGB 5 (zon) VV Haastrecht 3 (zon) 1 - 1
13-03-2022 VEP 6 (zon) Woerden 4 (zon) 5 - 2
13-03-2022 Alphense Boys 2 (zon) RVC '33 5 (zon) 4 - 1
06-03-2022 VEP 6 (zon) VEP 5 (zon) 2 - 3
06-03-2022 Alphense Boys 2 (zon) ESTO 6 (zon) 1 - 2
06-03-2022 VV Haastrecht 3 (zon) Cabauw 3 (zon) 0 - 1
20-02-2022 VEP 5 (zon) Cabauw 3 (zon) 2 - 1
20-02-2022 Woerden 4 (zon) TOGB 5 (zon) 2 - 4
13-02-2022 ESTO 6 (zon) GSV 2 (zon) 7 - 2
13-02-2022 TOGB 5 (zon) Cabauw 3 (zon) 12 - 0
13-02-2022 VEP 6 (zon) VV Haastrecht 3 (zon) 3 - 1
13-02-2022 Alphense Boys 2 (zon) VEP 5 (zon) 2 - 5
06-02-2022 GSV 2 (zon) Alphense Boys 2 (zon) 3 - 1
30-01-2022 ESTO 6 (zon) Woerden 4 (zon) 2 - 1
30-01-2022 RVC '33 5 (zon) GSV 2 (zon) 5 - 3
30-01-2022 Alphense Boys 2 (zon) VV Haastrecht 3 (zon) 5 - 0
12-12-2021 Woerden 4 (zon) Alphense Boys 2 (zon) 5 - 2
12-12-2021 VV Haastrecht 3 (zon) RVC '33 5 (zon) 2 - 3
05-12-2021 GSV 2 (zon) VEP 5 (zon) 5 - 2
05-12-2021 RVC '33 5 (zon) Woerden 4 (zon) 3 - 1
28-11-2021 VEP 5 (zon) ESTO 6 (zon) 1 - 1
28-11-2021 TOGB 5 (zon) Alphense Boys 2 (zon) 0 - 6
28-11-2021 VEP 6 (zon) RVC '33 5 (zon) 3 - 1
28-11-2021 Woerden 4 (zon) GSV 2 (zon) 5 - 3
21-11-2021 ESTO 6 (zon) VEP 6 (zon) 2 - 3
21-11-2021 GSV 2 (zon) VV Haastrecht 3 (zon) 1 - 14
21-11-2021 RVC '33 5 (zon) VEP 5 (zon) 0 - 6
21-11-2021 Cabauw 3 (zon) TOGB 5 (zon) 1 - 0
14-11-2021 Cabauw 3 (zon) RVC '33 5 (zon) 1 - 2
07-11-2021 TOGB 5 (zon) GSV 2 (zon) 3 - 2
07-11-2021 Woerden 4 (zon) VEP 6 (zon) 3 - 4
07-11-2021 VV Haastrecht 3 (zon) VEP 5 (zon) 1 - 2
07-11-2021 Cabauw 3 (zon) ESTO 6 (zon) 1 - 7
31-10-2021 ESTO 6 (zon) VV Haastrecht 3 (zon) 2 - 1
31-10-2021 RVC '33 5 (zon) TOGB 5 (zon) 3 - 2
31-10-2021 VEP 5 (zon) Woerden 4 (zon) 7 - 2
31-10-2021 Alphense Boys 2 (zon) Cabauw 3 (zon) 3 - 1
24-10-2021 GSV 2 (zon) Cabauw 3 (zon) 4 - 4
24-10-2021 VV Haastrecht 3 (zon) VEP 6 (zon) 3 - 5
17-10-2021 ESTO 6 (zon) RVC '33 5 (zon) 3 - 2
17-10-2021 TOGB 5 (zon) VEP 5 (zon) 1 - 2
17-10-2021 Alphense Boys 2 (zon) GSV 2 (zon) 7 - 2
17-10-2021 Cabauw 3 (zon) Woerden 4 (zon) 1 - 1
10-10-2021 GSV 2 (zon) ESTO 6 (zon) 2 - 10
10-10-2021 VEP 5 (zon) Alphense Boys 2 (zon) 1 - 2
10-10-2021 VEP 6 (zon) Cabauw 3 (zon) 3 - 2
10-10-2021 VV Haastrecht 3 (zon) TOGB 5 (zon) 2 - 1
03-10-2021 TOGB 5 (zon) Woerden 4 (zon) 0 - 0
26-09-2021 VEP 5 (zon) NSV'46 2 (zon) 5 - 2
26-09-2021 VEP 6 (zon) TOGB 5 (zon) 4 - 1
26-09-2021 Woerden 4 (zon) VV Haastrecht 3 (zon) 5 - 0
26-09-2021 RVC '33 5 (zon) Alphense Boys 2 (zon) 2 - 5
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!