Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
19 sep 14:00 VFC 1 (zon) ESTO 1 (zon)
17 sep 21:00 TPP/Feyenoord Futsal 10 (zaal) ESTO 1 (zaal)
22 sep 22:00 ESTO 1 (zaal) F.C. Noort/Dubbele Schaar 1 (zaal)
19 sep 10:00 ESTO 35+1 (zon) Alexandria'66 35+1 (zon)
10 okt 14:00 ESTO 1 (zon) Pancratius Rksv 1 (zon)
26 sep 14:00 Altior 1 (zon) ESTO 1 (zon)
3 okt 14:00 ESTO 1 (zon) Bloemendaal 1 (zon)
29 sep 19:00 VHL 1 (zaal) ESTO 1 (zaal)
8 okt 21:00 WIA 10 (zaal) ESTO 1 (zaal)
13 okt 22:00 ESTO 1 (zaal) TOGB 2 (zaal)
3 okt 10:00 ESTO 35+1 (zon) Stompwijk'92 35+1 (zon)
10 okt 10:30 DHL 35+1 (zon) ESTO 35+1 (zon)
26 sep 10:30 Sporting Leiden 35+1 (zon) ESTO 35+1 (zon)
19 sep 11:45 RVC '33 2 (zon) ESTO 2 (zon)
22 sep 21:00 ESTO 2 (zaal) WIA 20 (zaal)
10 okt 11:00 Hillegersberg, vv 2 (zon) ESTO 2 (zon)
26 sep 11:30 Wippolder 2 (zon) ESTO 2 (zon)
3 okt 11:30 ESTO 2 (zon) VOC 3 (zon)
8 okt 20:00 RVC '33 1 (zaal) ESTO 2 (zaal)
13 okt 21:00 ESTO 2 (zaal) Rijnstreek 1 (zaal)
1 okt 20:00 VHL 2 (zaal) ESTO 2 (zaal)
19 sep 12:00 ESTO 3 (zon) Altior 2 (zon)
10 okt 11:00 ESTO 3 (zon) ONA 4 (zon)
26 sep 11:30 ESTO 3 (zon) Antibarbari 8 (zon)
19 sep 12:00 VEP 3 (zon) ESTO 4 (zon)
26 sep 10:00 Bernardus 3 (zon) ESTO 4 (zon)
3 okt 12:00 ESTO 4 (zon) Football Factory 4 (zon)
10 okt 10:00 Roodenburg 2 (zon) ESTO 4 (zon)
19 sep 10:00 ESTO 5 (zon) VEP 6 (zon)
26 sep 10:00 Stolwijk 4 (zon) ESTO 5 (zon)
3 okt 9:15 ESTO 5 (zon) Nieuwerkerk 9 (zon)
10 okt 11:00 Bergambacht 2 (zon) ESTO 5 (zon)
19 sep 14:00 ESTO 6 (zon) EMM'21 10 (zon)
3 okt 11:30 Alphense Boys 2 (zon) ESTO 6 (zon)
10 okt 11:30 GSV 2 (zon) ESTO 6 (zon)
19 sep 12:00 Woerden 4 (zon) ESTO 7 (zon)
3 okt 11:30 Alphense Boys 5 (zon) ESTO 7 (zon)
10 okt 12:15 Bernardus 4 (zon) ESTO 7 (zon)
26 sep 10:00 Altior 6 (zon) ESTO 7 (zon)
19 sep 11:00 GSV 4 (zon) ESTO 8 (zon)
3 okt 14:00 ESTO 8 (zon) Nieuwerkerk 8 (zon)
26 sep 14:30 RVC '33 6 (zon) ESTO 8 (zon)
10 okt 14:00 ESTO 8 (zon) Gouderak 2 (zon)
18 sep 12:45 ESTO G1 DONK G1JM
9 okt 11:30 ESTO G1 Lekkerkerk G1
25 sep 10:30 DONK G1JM ESTO G1
2 okt 12:25 ESTO G1 VEP G3
22 sep 19:30 ESTO JO19-1 Voorschoten`97 JO19-1
9 okt 14:30 ESTO JO19-1 Nieuwkoop JO19-1
25 sep 14:30 ESTO JO19-1 Olympia JO19-1
2 okt 15:00 Spirit JO19-1 ESTO JO19-1
25 sep 12:15 Woerden JO19-2 ESTO JO19-2
9 okt 16:15 FC Oudewater JO19-3 ESTO JO19-2
18 sep 15:30 ESTO JO19-2 VEP JO19-3
18 sep 13:45 RCL JO17-1 ESTO JO17-1
25 sep 17:00 Hillegersberg, vv JO17-1 ESTO JO17-1
9 okt 15:00 Sportlust '46 JO17-1 ESTO JO17-1
2 okt 14:30 ESTO JO17-1 Alexandria'66 JO17-2
25 sep 10:00 Koudekerk JO17-1 ESTO JO17-2
2 okt 12:30 ESTO JO17-2 Floreant JO17-1
9 okt 13:45 RVC '33 JO17-1 ESTO JO17-2
18 sep 13:45 ESTO JO17-2 ARC JO17-2
25 sep 12:45 ESTO JO16-1 Foreholte JO16-1
2 okt 13:45 FC Oegstgeest JO16-1 ESTO JO16-1
18 sep 10:15 Meerburg JO16-1 ESTO JO16-1
9 okt 12:30 ESTO JO16-1 DoCoS JO16-1
9 okt 12:25 Schoonhoven JO15-1 ESTO JO15-1
2 okt 11:00 ESTO JO15-1 DONK JO15-1
25 sep 10:00 VV Haastrecht JO15-1 ESTO JO15-1
18 sep 11:15 ESTO JO15-1 Jodan Boys, de JO15-2
25 sep 13:00 ESTO JO15-2 Schoonhoven JO15-2
9 okt 12:50 ESTO JO15-2 Olympia JO15-2
18 sep 10:15 Jodan Boys, de JO15-3 ESTO JO15-2
2 okt 11:00 Gouderak JO15-1 ESTO JO15-2
2 okt 10:15 Meerburg JO14-2 ESTO JO14-1
25 sep 11:00 ESTO JO14-1 Olympia JO14-1
18 sep 9:30 CVC Reeuwijk JO14-1 ESTO JO14-1
2 okt 11:00 ESTO JO14-2 ARC JO14-4
18 sep 12:00 ESTO JO14-2 Sportlust '46 JO14-4
25 sep 12:30 FC Oudewater JO14-2 ESTO JO14-2
9 okt 11:00 ESTO JO13-1 Be Fair JO13-1
18 sep 10:30 ESTO JO13-1 VEP JO13-1
25 sep 10:15 ARC JO13-3 ESTO JO13-1
2 okt 9:45 ESTO JO13-1 Olympia JO13-1
9 okt 11:45 CVV Zwervers JO13-4 ESTO JO13-2
25 sep 11:30 ESTO JO13-2 Jodan Boys, de JO13-4
18 sep 8:30 Nieuwerkerk JO13-7 ESTO JO13-2
2 okt 11:00 ASW JO13-2 ESTO JO13-2
25 sep 8:30 Jodan Boys, de MO13-1 ESTO JO13-3
2 okt 8:30 ESTO JO13-3 RVC '33 JO13-2
18 sep 9:00 ESTO JO13-3 Be Fair JO13-2
9 okt 10:00 CVC Reeuwijk JO13-2 ESTO JO13-3
2 okt 8:45 Rohda '76 JO13-2 ESTO JO13-4
18 sep 8:30 ARC JO13-5 ESTO JO13-4
25 sep 10:00 ESTO JO13-4 Nieuwkoop JO13-3
9 okt 8:30 ESTO JO13-4 Sportlust '46 JO13-3
18 sep 9:45 ESTO JO12-1 ARC JO12-4
9 okt 10:00 ESTO JO12-1 FC Oudewater JO12-3
25 sep 8:30 Olympia JO12-4 ESTO JO12-1
9 okt 10:15 ARC JO11-2 ESTO JO11-1
25 sep 9:45 ESTO JO11-1 Nieuwkoop JO11-1
2 okt 9:45 ESTO JO11-1 VEP JO11-1
18 sep 8:30 FC Oudewater JO11-1 ESTO JO11-1
18 sep 8:30 ESTO JO11-2 Jodan Boys, de JO11-4
9 okt 8:30 ESTO JO11-2 Olympia JO11-3
2 okt 8:30 Rohda '76 JO11-3 ESTO JO11-2
25 sep 8:45 WDS JO11-2 ESTO JO11-2
25 sep 9:45 ESTO JO10-1 Olympia JO10-2
9 okt 8:30 Floreant, JO10-1 ESTO JO10-1
2 okt 9:45 ESTO JO10-1 Jodan Boys, de JO10-1
18 sep 10:30 DONK JO10-1JM ESTO JO10-1
25 sep 11:00 Sportlust '46 JO10-2 ESTO JO10-2
18 sep 8:30 ESTO JO10-2 FC Oudewater JO10-1
9 okt 11:00 ARC JO10-2 ESTO JO10-2
2 okt 11:00 DSO JO10-3 ESTO JO10-2
9 okt 9:45 ESTO JO10-3 Olympia JO10-4JM
2 okt 9:45 Jodan Boys, de JO10-5 ESTO JO10-3
25 sep 10:00 CVC Reeuwijk JO10-2 ESTO JO10-3
25 sep 8:30 ESTO JO10-4 Sportlust '46 JO10-7
9 okt 8:30 ESTO JO10-4 Woerden JO10-4
18 sep 9:00 WDS JO10-1 ESTO JO10-4
2 okt 8:30 Rohda '76 JO9-1 ESTO JO9-1
25 sep 9:45 ESTO JO9-1 ASW JO9-1
9 okt 9:45 ESTO JO9-1 Be Fair JO9-7
18 sep 9:45 ESTO JO9-2 ESTO JO9-1
9 okt 9:30 ASW JO9-1 ESTO JO9-2
2 okt 8:30 ESTO JO9-2 CVC Reeuwijk JO9-2
25 sep 8:30 Be Fair JO9-7 ESTO JO9-2
25 sep 8:30 Be Fair JO8-5 ESTO JO8-1
18 sep 9:45 ESTO JO8-1 CVC Reeuwijk JO8-1
9 okt 8:30 FC Oudewater JO8-2 ESTO JO8-1
2 okt 9:45 ESTO JO8-1 RVC '33 JO8-1
25 sep 8:30 VV Haastrecht JO8-1 ESTO JO8-2
9 okt 9:00 WDS JO8-1 ESTO JO8-2
2 okt 8:30 ESTO JO8-2 ESTO JO8-3
18 sep 8:30 ESTO JO8-2 FC Oudewater JO8-3
9 okt 8:30 ESTO JO8-3 FC Oudewater JO8-3
18 sep 8:30 VV Haastrecht JO8-2 ESTO JO8-3
25 sep 8:30 ESTO JO8-3 Sportlust '46 JO8-6JM
18 sep 8:30 ESTO JO7-1 Hazerswoude boys JO7
2 okt 8:30 ESTO JO7-1 Haastrecht JO7
9 okt 8:30 ESTO JO7-1 RVC'33 JO7
25 sep 8:30 Olympia JO7 ESTO JO7-1
18 sep 8:30 ESTO JO7-2 Haastrecht JO7
2 okt 8:45 ESTO JO7-2 Bernandus JO7
9 okt 8:30 ESTO JO7-2 ESTO JO7
25 sep 8:30 Haastrecht JO7 ESTO JO7-2
18 sep 14:30 Cabauw MO19-1 ESTO MO19-1
2 okt 14:30 ESTO MO19-1 RVC '33 MO19-1
9 okt 14:45 Olympia MO19-1 ESTO MO19-1
25 sep 15:30 Rohda '76 MO19-1 ESTO MO19-1
19 sep 12:00 ESTO VR1 (zon) Aeolus VR1 (zon)
3 okt 14:00 RVC '33 VR2 (zon) ESTO VR1 (zon)
26 sep 14:00 ESTO VR1 (zon) RVC '33 VR3 (zon)
10 okt 12:00 ESTO VR1 (zon) ASW VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!