Commissie meiden- en damesvoetbal - www.esto.nl

Commissie meiden- en damesvoetbal

Welkom op de pagina van de commissie meiden- en damesvoetbal van v.v. Esto. 

Met de start van het nieuwe seizoen zijn ook wij als Meiden- en Dames commissie weer actief met het organiseren van allerlei activiteiten voor onze meiden en dames bij ESTO.

Voor het eerst in de geschiedenis van ESTO hebben we dit jaar twee dames teams. Dit is een leuke uitdaging voor de spelers en de staf. We zijn gestart met een grote groep meiden waarmee gezamenlijk wordt getraind op maandag en woensdag onder leiding van Benny. Binnen deze groep is nog ruimte voor meer speelsters. Vandaar dat we ook dit seizoen weer momenten organiseren om dames kennis te laten maken met voetballen bij ESTO.

Bij de jeugd mogen we ook elke keer nog weer nieuwe meiden verwelkomen bij de club. Daar zijn wij heel blij mee. Maar dit kan altijd nog meer. Dus ook voor deze groep met speelsters zullen het komende seizoen activiteiten worden georganiseerd, zoals training speciaal voor meiden, om deze groep uit te breiden. Waarbij wij hopen uiteindelijk een volledig meisjesteam te kunnen starten.

Ook hebben we vanaf dit seizoen een groep van 19 speelsters die deelnemen aan een vrijdagavond competitie 7x7. Vrijdag 23 september hebben zij een eerste speelavond gehad. Voetballend viel het nog niet mee, maar het plezier was zeker aanwezig. De mogelijkheid om op dinsdagavond te trainen zal dan ook zeker worden gebruikt om ook voetballend vooruit te gaan. Op vrijdag 4 november spelen zij thuis bij ESTO hun wedstrijd, dit is vanaf 20:00 uur. Aansluitend zal er een feestje worden gegeven in de kantine.

Agenda meiden- en dames commissie

Meidenavond (16+)

Vrijdag 30 september

Vanaf 19:15 uur

Thuiswedstrijd VR18+ 1

Vrijdag 4 november

Vanaf 20:00 uur

BRAVO meidentraining (7 t/m 12 jaar)

Zaterdag 15 oktober

10:00-11:00 uur



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!