Jeugdcommissie contacten

De Jeugdcommissie is verantwoordelijk voor de volledige organisatie van de jeugdafdeling die uit ongeveer 350 jeugdleden bestaat, ondergebracht in 28 teams. 
De samenstelling van de Jeugdcommissie ziet er als volgt uit:

Jeugdvoorzitter: Gerard de Bruin:  jeugdvoorzitter@esto.nl

Secretaris: Jacqueline Mullekes:  jeugdsecretaris@esto.nl

Wedstrijdzaken: Jasper v.d.Berg:  wedstrijdzakenjeugd@esto.nl

Bestuurslid voetbalzaken: Dennis Vorstenbosch  voetbalzakenjeugd@esto.nl

Bestuurslid algemene zakenEsther van Zoest toernooien@esto.nl

Letter coördinator A/JO19: ajeugd@esto.nl

Letter coördinator B/JO17:  Corné Heemskerk  bjeugd@esto.nl 

Letter coördinator C/JO15:  Marc Prins cjeugd@esto.nl

Letter coordinator D/JO13/JO12: Dennis vande Ploeg djeugd@esto.nl

Letter coördinator E/JO11 / JO10 :  Frank van Duyn   ejeugd@esto.nl

Letter coördinator F/JO9 / JO8:  Maaike Beltman fjeugd@esto.nl

Letter coördinator meisjes MO17:Jacqueline Mullekes mjeugd@esto.nl

Coördinator Gigantenvoetbal: José Nicolaas   gvoetbal@esto.nl

CoördinatorIeniemienies/Stadionvoetbal: JordyGouka ieniemienies@esto.nl / stadion@esto.nl

CoördinatorScheidsrechters/opleiding:Ramon Bijl:  scheidsrechtersjeugd@esto.nl

Keeperstrainer Jeugd:

Veldindelingen Jeugd:
 Jasper vd Berg  wedstrijdzakenjeugd@esto.nl

 

Kleding/Materiaalbeheer:   kleding@esto.nl

Toernooi-organisatie: Esther van Zoest:   toernooien@esto.nl

 

Contactpersoon JOC: Anita van Duijn:   joc@esto.nl

Bestuursdienst: :  jeugdbestuursdienst@esto.nl

Ledenadministratie: Leo Wolswijk: 0172 - 61 68 32:  Ledenadministratie@esto.nl

Jeugdbestuurvergadering:  Wordt nog nader vastgesteld.

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!