Jeugdcommissie contacten

De jeugdcommissie is verantwoordelijk voor de volledige organisatie van de jeugdafdeling van de ieniemienies tot en met de JO19. De samenstelling van de Jeugdcommissie ziet er als volgt uit:

Jeugdvoorzitter: Frank van Duyn:  jeugdvoorzitter@esto.nl
Secretaris: Bernadet van Bemmelen jeugdsecretaris@esto.nl
Algemene zakenEsther van Zoest jeugdalgemenezaken@esto.nl 
Wedstrijdzaken: Jasper van de Berg wedstrijdzakenjeugd@esto.nl

Hieronder relevante e-mailadressen voor vragen, toernooien, vriendschappelijke wedstrijden etc.

Coördinator Jeugd JO07 tm JO19:  Jeugd@esto.nl / oefenwedstrijden@esto.nl

Coördinator Meiden: MJeugd@esto.nl

Coördinator Gigantenvoetbal: José Nicolaas   gvoetbal@esto.nl
Coördinator ieniemienies (3 t/m 5 jaar):
Jordy Gouka ieniemienies@esto.nl

Keepers :
Voor vragen over de keeperstraining mail naarJeugd@esto.nl

Wedstrijdsecretaris Jeugd:
 Jasper vd Berg  wedstrijdzakenjeugd@esto.nl

Kleding/Materiaalbeheer:   kleding@esto.nl

Toernooi-organisatie: Esther van Zoest:   toernooien@esto.nl

Scheidrechterscommissie: Scheidsrechtersjeugd@esto.nl

TJC: tjc@esto.nl

Contactpersoon Jeugd Ontspannings Commissie:
 joc@esto.nl

Bestuursdienst: :  jeugdbestuursdienst@esto.nl

Ledenadministratie:  Ledenadministratie@esto.nl


Jeugdbestuurvergadering: 
Iedere 2e dinsdag van de maand

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!