Jeugdcommissie contacten

De Jeugdcommissie is verantwoordelijk voor de volledige organisatie van de jeugdafdeling die uit ongeveer 350 jeugdleden bestaat, ondergebracht in 27 teams. 
De samenstelling van de Jeugdcommissie ziet er als volgt uit:

Jeugdvoorzitter: Frank van Duyn:  jeugdvoorzitter@esto.nl

Secretaris: Jacqueline Mullekes:  jeugdsecretaris@esto.nl

Wedstrijdzaken: Jasper v.d.Berg:  wedstrijdzakenjeugd@esto.nl

Bestuurslid voetbalzaken: Jasper v.d. Berg  voetbalzakenjeugd@esto.nl

Bestuurslid algemene zakenEsther van Zoest toernooien@esto.nl


Letter coördinator A/JO19: 
Corné Heemskerk 
 ajeugd@esto.nl

Letter coördinator B/JO17/JO16:  vacant  bjeugd@esto.nl 

Letter coördinator C/JO15/JO14:  Dennis v.d. Ploeg  cjeugd@esto.nl

Letter coordinator D/JO13/JO12/JO11: Frank van Duyn djeugd@esto.nl

Letter coördinator E/JO10/JO9 : Maaike Beltman   ejeugd@esto.nl

Letter coördinator F/JO8/JO7:  Frank van Duyn fjeugd@esto.nl

Letter coördinator meisjes MO17:Jacqueline Mullekes mjeugd@esto.nl

Coördinator Gigantenvoetbal: José Nicolaas   gvoetbal@esto.nl

CoördinatorIeniemienies/Stadionvoetbal: JordyGouka ieniemienies@esto.nl / stadion@esto.nl

CoördinatorScheidsrechters/opleiding:Ramon Bijl:  scheidsrechtersjeugd@esto.nl

Keeperstrainer Jeugd: Marco Gerrits 06 509 769 30


Veldindelingen Jeugd:
 Jasper vd Berg  wedstrijdzakenjeugd@esto.nl

Kleding/Materiaalbeheer:   kleding@esto.nl

Toernooi-organisatie: Esther van Zoest:   toernooien@esto.nl

 

Contactpersoon JOC: Anita van Duyn:   joc@esto.nl

Bestuursdienst: :  jeugdbestuursdienst@esto.nl

Ledenadministratie: Leo Wolswijk: 0172 - 61 68 32:  Ledenadministratie@esto.nl

Jeugdbestuurvergadering: Iedere 2e dinsdag van de maand

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!