Trainingsschema

Het onderstaande trainingsschema gaat in op 16 augustus 2020 en geldt voor het seizoen 2020/2021.

Trainingschema seizoen 2020-2021

Maandag              
Tijdstip Veld 1AB Veld 1CD Veld 1EF Veld 1GH Veld T-A Veld T-B  
14.00-14.30              
14.30-15.00              
15.00-15.30              
15.30-16.00              
16.00-16.30              
16.30-17.00              
17.00-17.30              
17.30-18.00 JO10-1 JO10-2 JO10-3        
18.00-18.30 JO10-1 JO10-2 JO10-3 JO13-3      
18.30-19.00 JO15-1 JO15-1 JO15-3 JO13-3 JO13-5 JO13-4  
19.00-19.30 JO15-1 JO15-1 JO15-3 JO17-3 JO13-5 JO13-4  
19.30-20.00 JO15-1 JO15-1 JO15-3 JO17-3 JO13-5 JO13-4  
20.00-20.30 JO17-1 JO17-1 Dames Dames MO17-1 JO19-2  
20.30-21.00 JO17-1 JO17-1 Dames Dames MO17-1 JO19-2  
21.00-21.30 JO17-1 JO17-1 Dames Dames MO17-1 JO19-2  
               
Dinsdag              
Tijdstip Veld Veld 1Ab Veld 1CD Veld 1EF Veld 1GH Veld T-A Veld T-B
14.00-14.30              
14.30-15.00              
15.00-15.30              
15.30-16.00              
16.00-16.30              
16.30-17.00   JO9-1 JO9-2 JO9-3      
17.00-17.30   JO9-1 JO9-2 JO9-3 JO11-1    
17.30-18.00   JO13-2 JO13-2   JO11-1   JO15-4
18.00-18.30   JO13-2 JO13-2 JO11-2 JO11-3 JO15-2 JO15-4
18.30-19.00 Keeperstraining JO13-2 JO13-2 JO11-2 JO11-3 JO15-2 JO15-4
19.00-19.30 Keeperstraining JO19-1 JO19-1 JO13-1 JO13-1 JO15-2 JO17-2
19.30-20.00 Keeperstraining JO19-1 JO19-1 JO13-1 JO13-1 Giganten JO17-2
20.00-20.15   JO19-1 JO19-1 JO13-1 JO13-1 Giganten JO17-2
20.15-20.30   Selectie Selectie Selectie Selectie Giganten  
20.30-2100   Selectie Selectie Selectie Selectie    
21.00-21.30   Selectie Selectie Selectie Selectie    
21-30-21.45   Selectie Selectie Selectie Selectie    
               
Woensdag              
Tijdstip Veld 1AB Veld 1CD Veld 1EF Veld 1GH Veld T-A Veld T-B  
14.00-14.30 JO7/JO8 JO7/JO8 JO7/JO8 JO7/JO8      
14.30-15.00 JO7/JO8 JO7/JO8 JO7/JO8 JO7/JO8      
15.00-15.30              
15.30-16.00              
16.00-16.30              
16.30-17.00              
17.00-17.30              
17.30-18.00 JO13-4   JO13-5 JO10-1 JO10-2 JO10-3  
18.00-18.45 JO13-4   JO13-5 JO10-1 JO10-2 JO10-3  
18.45-19.00 JO15-1 JO15-1 JO19-2 JO17-3 JO15-3 JO13-3  
19.00-19.30 JO15-1 JO15-1 JO19-2 JO17-3 JO15-3 JO13-3  
19.30-20.00 JO15-1 JO15-1 JO19-2 JO17-3 JO15-3 JO13-3  
20.00-20.30 Dames Dames MO17-1 MO17-1 JO17-1 JO17-1  
20.30-20.45 Dames Dames MO17-1 MO17-1 JO17-1 JO17-1  
20.45-21.15 dames Dames MO17-1 MO17-1 JO17-1 JO17-1  
21.15-22.30 lagere senioren lagere senioren      
22.30-23.00 lagere senioren   lagere senioren    
               
Donderdag              
Tijdstip Veld 1AB Veld 1CD Veld 1EF Veld 1GH Veld T-A Veld T-B  
14.00-14.30              
14.30-15.00              
15.00-15.30              
15.30-16.00              
16.00-16.30              
16.30-17.00              
17.00-17.30     JO11-1     JO11-3  
17.30-18.00     JO11-1     JO11-3  
18.00-18.30 JO13-1 JO13-1 JO15-4 JO15-2 JO11-2 JO13-2  
18.30-18.45. JO13-1 JO13-1 JO15-4 JO15-2 JO11-2 JO13-2  
18.45-19.00 JO13-1/JO19-1 JO19-1 JO15-4 JO15-2 JO11-2 JO13-2  
19.00-19.30 JO19-1 JO19-1 JO17-2 JO17-2      
19.30-20.00 JO19-1 JO19-1 JO17-2 JO17-2      
20.00-20.30 Selectie Selectie Selectie Selectie lagere senioren  
20.30-21.15 Selectie Selectie Selectie Selectie lagere senioren  
21.15-21.30 Selectie Selectie Selectie Selectie lagere senioren  
21.30-22.30 lagere senioren Donderdag avond gr.        
               
Vrijdag              
Tijdstip Veld 1AB Veld 1CD Veld 1EF Veld 1GH      
14.00-14.30              
14.30-15.00              
15.00-15.30              
15.30-16.00              
16.00-16.30              
16.30-17.00 JO9-1tm3 JO9-1tm3 JO8 JO8      
17.00-17.30 JO9-1tm3 JO9-1tm3 JO8 JO8      

 

Teams      
JO19-1 Di 19.00 - 20.15 Do 18.45-20.00  
JO19-2 Ma 20.00-21.30 Wo 18.45-20.00  
JO17-1 Ma 20.00 -21.30 Wo 20.00 - 21.30  
JO17-2 Di 19.00-20.15 Do 19.00-20.00  
JO17-3 Ma 19.00-20.00 Wo 18.45-20.00  
MO17-1 Ma 20.00-21.30 Wo 20.00 - 21.15  
JO15-1 Ma 18.30-20.00 Wo 18.45-20.00  
JO15-2 Di 18.00-19.30 Do 18.00-19.00  
JO15-3 Ma 18.30-20.00 Wo 18.45-20.00  
JO15-4 Di 17.30-19.00 Do 18.00-19.00  
JO13-1 Di 19.00-20.00 Do 18.00-19.00  
JO13-2 DI 17.30-19.00 Do 18.00-19.00  
JO13-3 Ma 18.00 - 19.00 Wo 18.45-20.00  
JO13-4 Ma 18.30-20.00 Wo 17.30-18.45  
JO13-5 Ma 18.30 - 20.00 Wo 17.30-18.45  
JO11-1 Di 17.00-18.00 Do 17.00-18.00  
JO11-2 Di 18.00-19.00 Do 18.00-19.00  
JO11-3 Di 18.00-19.00 Do 17.00-18.00  
JO10-1 Ma 17.30-18.30 Wo 17.30-18.45  
JO10-2 Ma 17.30-18.30 Wo 17.30-18.45  
JO10-3 Ma 17.30-18.30 Wo 17.30-18.45  
JO9-1 DI 16.30-17.30 Vrij 16.30-17.30  
JO9-2 Di 16.30-17.30 Vrij 16.30-17.30  
JO9-3 Di 16.30-17.30 Vrij 16.30-17.30  
JO8-1 Woe 14.00-15.00 Vrij 16.30-17.30  
JO8-2 Woe 14.00-15.00 Vrij 16.30-17.30  
JO7 Woe 14.00-15.00 Vrij 16.30-17.30  
       
Giganten Di 19.30-20.30    
Stadion      
Ieniemienies ZA 10.00-11.00    
       
Selectie Di 20.15-21.45 Do 20.00-21.30  
Dames Ma 20.00-21.30 Wo 20.00-21.15  
Lagere senioren Wo 21.30 - 22.30 Do 20.00-22.30  
Do avondgroep Do 21.30-22.30    
       
Keeperstraining Di 18.30-20.00 Do 18.30-20.00 Doelgebied
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!